Duru Kuşadası Okul İlaçlama

Okul İlaçlama

Duru Kuşadası Okul İlaçlama

Çocuklarımızın eğitim yuvası olan okullar bununla beraber mikrop yuvasıdır. Biroldukça zararlı mikrop, bakteri ve böceğin bulunmuş olduğu okullarda akrep ve fare gibi hayvanlara da çok rastlanmaktadır. Bu yüzden okul ilaçlaması oldukça önemli ve ciddi bir iştir.

Duru İlaçlama olarak  tüm okullarda okulların ilaçlanmasını sağlıyoruz. Birbirinden farklı böcek sorununun çözülmesi için lüzumlu olan tüm ekipmanlarımız ve deneyimli personelimiz size destek verecektir. Her süre karlı çözümlerle hareket edeceğiniz biroldukça ilaçlama yöntemi ile biroldukça sorundan tek seferde kurtulmanız mümkün olmaktadır.

Çocuklarınızın sağlığını her süre korumak ve ortak kullanım alanlardaki hijyeni en üst düzeyde yaşatmak için firmamızla iletişime geçerek talebinizi iletmeniz kafi olacaktır.

Okul İlaçlaması iyi mi Yapılır?

Okul ilaçlama okulun tatil olduğu günlerde tespit edilen haşere türlerine yönelik ilaçların uygulanmasıyla yapılır. Sıkça tercih edilen jel ilaçlama yöntemiyle her zaman güvenli ve etkili çözümlerin ortaya çıktığı bilinmektedir.

Eğitim yuvalarının hijyeninin sağlanması için gerekli olan tüm tedbirleri alan ekibimiz, ustalaşmış ilaçlama teknikleri ile her türlü böceğin, kemirgen ve sürüngenin yok edilmesini sağlamaktadır. Evinizdeki zararı dokunanlardan kurtulmak için her vakit sorunsuz bir şekilde hizmet alacağınız ekibimiz, okul ve iş yerlerinde de her süre en iyi çözümleri bulmanızı sağlamaktadır.

Pire ve Kene İlaçlama

Çok sık rastlanan sorunlardan biri olan pire ilaçlama ile okulların haricinde ve içinde ilgili yöntemler kullanılarak ilaçlama yapılmaktadır.

İstilanın tespit edilmiş olduğu bölgelere uygulanan ve birkaç saat girilmemesi gereken okullar, ilacın tesir süresi geçtikten sonra en iyi şekilde temizlenerek böceklerin ya da diğer canlıların yok edilmesini sağlar. Uygulamanın neticeları %100 başarıya ulaşmışdır. Bu nedenle ilaçlama çözümlerinde olası riskler söz konusu olduğunda ücretsiz olarak uygulamanın tekrarlanması söz mevzusu olabilir.


Okul İlaçlama Fiyatları / Ücretleri

Okul temizliği kadar belirli periyotlarda okulların ilaçlanması da gerekebilir. Bu durumda okul ilaçlama hizmetimizden periyodik olarak da yararlanabilirsiniz. Okul Aile birliği veya okul yönetiminin talebi üzerine gelen ekibimiz, her süre en iyi şekilde okulların ilaçlanmasını sağlamaktadır.

Süre kaybı yaşanmadan ve net çözümler sunarak hizmet veren Duru İlaçlama ile her süre %100 müşteri memnuniyeti elde eden ekibimiz başarılı çözümler sunmaktadır. Fiyat açısından fazlaca ekonomik olan ilaçlama çözümlerimizle her vakit ilk tercihiniz Duru İlaçlama olacak.

Okulların dış alanlarında da peyzaj çözümleri sunan ilaçlama firmamız, müşteri memnuniyetini garantileyen hizmet anlayışıyla her vakit sizi sorunlardan kurtaracaktır.

Tecrübeli Ekip, %100 Çözüm

Tecrübeli ekibimizin deneyimiyle zararlıların saklandığı alanlar tespit edilerek en kısa sürede yok edilmeleri sağlanmaktadır. Bu yüzden profesyonel olarak hizmet alabileceğiniz Duru İlaçlama ile okulunuzda en verimli şekilde çalışarak problemden kesin olarak kurtulmanız sağlanacaktır.

Ustalaşmış çözümleri ve uygulamalarıyla her türlü zararlıdan kesin olarak kurtulmanızı sağlayacak olan uzmanlarımız en iyi çözümlerle problem çözme özelliğini uygulamaktadır. Duru İlaçlama, en uygun ve en ucuz okul ilaçlama hizmeti sunmakta olan firmadır. Üstelik bu hizmetini gerekli belgeler ve okul ilaçlama tutanağı gözeterek yapar.

Diğer Hizmetler

Türkiye'nin En iyi ilaçlama firması I 7/24 Garantili ve Onaylı ilaçlama için bize ulaşın.