Hastane İlaçlama

Hastane İlaçlama

Kuşadası Hastane İlaçlama için Duru İlaçlama Hastaneler için devamlı çalışan hizmet alanlarıdır. Bu alanlarda giriş çıkışın oldukça çok olduğu alanlardır. Haşere ve kemirgenler bu alanlara da kolaylıkla girip yerleşirler kısa süre de de çoğalırlar. Bu şeklinde alanlarda özellikle mutfak ve yemekhane bölümlerin de böcek ve fare ye rastlanılır. Bu alanlarda önlem alınmaması durumunda hastane veya sağlık müesseseunun öteki alanlarına da bu böcek ve kemirgenler yayılır.

Yukarıda da belirttiğimiz gibi bu tür sıhhat müesseseları sürekli faaliyet gösterirler. Bu tür yerler böcek ilaçlaması ya da kemirgen ilaçlaması sırasında terk edilemez.

Bu alanlara şirket olarak tamamen kokusuz böcek ve fare ilaçlaması yapmaktayız. İlaçlama işlemi yapılırken alan ne olursa olsun terk edilmez. Böcek ilaçlaması için ya jel uygulaması ya da kokusuz sıvı uygulama kullanılır. Kemirgen (fare) ilaçlamasında alana bulgu yapılarak uygun bölgelere kemirgen istasyonları yerleştirilir. Meydana getirilen bu böcek ilaçlaması yada fare ilaçlaması şirketimiz tarafından ziraat mühendislerimizce kontrolü sağlanır. Kullanılan tüm ilaçlar insan ve hayvan sağlığı üzerinde zararsız ilaçlardır.

Diğer Hizmetler

Türkiye'nin En iyi ilaçlama firması I 7/24 Garantili ve Onaylı ilaçlama için bize ulaşın.