Gemi ilaçlama

Gemi ilaçlama

Gemiler yük taşıdığı için böcek ve kemirgenlerin oldukça fazla olarak görüldüğü alanlardır. Böcek veya kemirgenlerin gemilerin taşıdıkları bu yüklere zarar vermesini engellemek amacıyla gemi ilaçlama yapılmaktadır. Böcek ilaçlama ve fare ilaçlama gemi ilaçlama da oldukca bu açıdan rutubet taşır. Gemi içine yerleşen fare veya böcekler kısa sürede bu alanda çoğalırlar ve gemiyi sararak içerideki eşya veya gıdalara maddi zararlar verirler. Açık ve kapalı alanlarda görülen hamam böceği, kalorifer böceği, güve, karınca, çıyan, kertenkele, ağaç kurdu (tahta kurdu), yılan, fare, gümüş böceği, pire, bit, teşbih böceği, arı, sinek, kene gibi böcek türleri vapur içlerinde de görülebilir.

Bu alanlar çoğu vakit terk edilemez. Bu yüzden şirket olarak kokusuz böcek ve fare ilaçları kullanmaktayız. Duru Temizlik Gemi ilaçlamamız esnasında uygulamalarımız esnasında vapur mürettebatının gemiyi terk etmesine gerek yoktur. Ancak sizin tercihiniz üzerine gemi ilaçlaması sıvı kokulu olarak ta tarafımızdan fomigasyon olarak yapılabilir

Vapur ilaçlama, özellikle yurtdışı mal taşıma alanında örutubet arz eder. Yasal prosedür gereği vapur malı yüklemeden önce, gideceği yurt dışı ülkesine hareket etmeden önce gemi ilaçlamanın kesinlikle yapılması gerekmektedir. Vapur ilaçlama bu yönden çok önem taşır. Vapur ilaçlamalarının kesinlikle uzman profesyonel firmalar tarafınca ve uzman kişiler tarafınca yapılması gereklidir.

GEMİ BÖCEK İLAÇLAMA

Vapur Böcek İlaçlama

Kuşadası Duru İlaçlama olarak dikkat edilmesi gereken gemi bölgesinde ön plana çıkan haşere ve kemirgen türlerinin profesyonel ilaçlama servisleri tarafınca ilaçlanması gerekmektedir. Eğer kısa zaman da tüm haşerelerin yok edilmesini istiyorsanız gemi ilaçlama servisleri ile iletişime geçebilirsiniz. Gemi böcek ilaçlama şirketi her zaman ustalaşmış özellikte böcek ilaçlama hizmeti sunmaktadır.

Gemide böceklerden nasıl kurtuluruz diye soranların ilk seçimi olacak Duru ilaçlama servisi doğru ilaçlama teknikleri doğrultusunda tüm kemirgenlere son vermektedir. Vapur böcek ilaçlama servisi çağıl teknolojiyi kullanmaktadır. Sürekli kendini yenileyen ve geliştiren vapur böcek ilaçlama şirketi %100 kalıcı neticelar almanıza olanak tanımaktadır.

Vapur böcek ilaçlama firmaları Dünya sıhhat Örgütü’nün onaylamış olduğu haşere ilaçlarını kullanmayı tercih etmektedir. Tek sefer de tüm haşereleri yok eden gemi ilaçlama şirketi %100 kalıcı neticelar almanıza da kaynaklık etmektedir.

Vapur ilaçlama şirketi ilaçlama yapılacak alanda bulgu araştırmasını gerçekleştirmektedir. Keşif ekibi aracılığı ile haşere türlerinin iyi mi ilaçlanacağı çözüme kavuşturulmaktadır. Gemi ilaçlama servisinde çalışan personeller alanında uzmanlaşmış ve donanımlıdır. İşini en doğru şekilde yapan personeller satın alan memnuniyetine de önem vermektedir. Program dahilinde çalışmalarını sürdüren vapur böcek ilaçlama şirketleri 7 gün 24 saat boyunca müşteri taleplerine yanıt vermektedir. Tek sefer de tüm haşere türlerini yok etmek kesin çözümler üretmek isteyenlerdenseniz gem böcek ilaçlama servislerinden destek talebinde bulunabilirsiniz.

Vapur Böcek İlaçlama servisi 7/24 Saat sizlere Garantili böcek ilaçlama hizmeti sunmaktayız.

Diğer Hizmetler

Türkiye'nin En iyi ilaçlama firması I 7/24 Garantili ve Onaylı ilaçlama için bize ulaşın.