Fare İlaçlama

Fare İlaçlama

Kuşadası Duru Fare İlaçlama İle Farelere Geçit Yok !

İnsanların yaşam alanlarında, iş yerlerinde, depolarda, kısacası hemen her yerde yaşayabilen fareler, çok hızlı üreyebilen canlılardır. Zamanında önlem alınmayan fare popülasyonları çok kısa süre içerisinde bir istilaya dönüşebilir. Veba, tifüs, verem, Lyme, Salmonella, humma, Listoriosis şeklinde hastalıkları taşıyan fareler bu mikropları dışkıları, kılları, tükürükleri ve idrarlarıyla bulaştırırlar. Ek olarak ısırıkları ile Sodoko adında olan çok tehlikeli bir hastalığa da yol açarlar.

Kuşadası Duru İlaçlama Fare İlaçlamada Uzmandır

Kuşadası Duru İlaçlama Haşere kontrol, fare sorunundan hızlı, garantili ve kalıcı bir şekilde kurtulmanızı sağlar. Bu amaçla fare ilaçlamasında tecrit ve sanitasyon biçimülünü uygular. çağıl ilaçlama firması Kuşadası Duru İlaçlama Haşere kontrol’ün profesyonel ekibi, öncelikle sorunun yaşandığı alanı derinlemesine inceler. Söz konusu mekânda farelerin yaşadığı ve yuvalandığı bölgelerin tespitinin yanı sıra farelerin mekâna giriş-çıkış noktaları da tespit edilir.


Kuşadası Duru İlaçlama Haşere kontrol, insan sağlığına, hedef dışı canlılara ve çevreye zarar vermeyen, T.C. Sıhhat Bakanlığı tarafınca onaylı biyosidal ürünleri kullanır. Ayrıca Kuşadası Duru İlaçlama ekipleri tarafından daha önce belirlenmiş olan farelerin giriş-çıkış noktalarının kapatılması da alanda fare probleminin tekrarlanmasının önüne geçecektir. Fare aktivitesinin bertaraf edilmesine müteakip alanda detaylı temizlik yapılmalıdır. Böylece aktivite görülen bölge, farelerin geride bırakmış olabileceği mikrop ve virüslerden arındırılır.

Farelerden iyi mi Kurtulursunuz?

Kapan oluşturmak, zehirli yiyecekler ve daha bir çok geleneksel yöntem günümüzde yerini ilaçlamaya (ustalaşmış kemirgen mücadelesi) bırakmıştır. Sadece amatörler tarafınca plansız yapılan ilaçlamalar fareleri kökünden yok edemediği benzer biçimde birçok yan etkinin ortaya çıkmasına da neden olur. Kullanılan zehirli maddelerin insan sağlığına ve hedef dışı canlılara zarar vermesi, hijyenin bozulmasına neden olan koşulların gibi pek çok negatif vaziyet, farenin yol açtığı zarardan daha fazlasını yaratabilir.

Çağıl fare ilaçlaması ise probleminin kök-neden analizi ile ele alınmasını, çözümlenmesini ve tekrarlanmamasını, ek olarak aktivite görülen alanın hijyene kavuşturulmasını sağlamaktadır.

Diğer Hizmetler

Türkiye'nin En iyi ilaçlama firması I 7/24 Garantili ve Onaylı ilaçlama için bize ulaşın.